Silikoonkummipael

Silikoonkummipael

Silikoonkumm on omamoodi ehe, mis on viimastel aastatel populaarne kodu- ja välismaal. Sellel on lihtne, helde, hea kvaliteet, keskkonnakaitse, paljud stiilid, uudsed stiilid, mittetoksiline ja maitsetu, muundumatus, kõrge temperatuuritaluvus, külmakindlus, veekindel ja läbipaistev vananemisvastane ja muud omadused.

Toote üksikasjad

Toote nimetus: silikoonkummipael

Tootekategooria: Silikoonkingitused, Reklaamkingitused

Toote materjal: toiduks mõeldud silikoon

Toote värv: kollast, oranži, rohelist jne saab kohandada

Toote suurus: kohandatud töötlemine

Toote kuju: kohandatud

Toote kasutamine: mänguasjad, juukselips

Sobib keskkonnale: -30 ~ 220 kraadi

Toote omadused: uudne stiil, mittetoksiline ja maitsetu, muundumatus, vastupidavus kõrgele temperatuurile, külmakindlus, veekindel

Toote tutvustus: Silikoonkummipael on omamoodi ehted, mis on viimastel aastatel kodu- ja välismaal populaarsed. Sellel on lihtne, helde, hea kvaliteet, keskkonnakaitse, paljud stiilid, uudsed stiilid, mittetoksiline ja maitsetu, muundumatus, kõrge temperatuuritaluvus, külmakindlus, veekindel ja läbipaistev vananemisvastane ja muud omadused.

Lipsukarvad pole sassis ja elastsus hea. Eriti armastavad seda lapsed, õpilased ja daamid. Silikoonkummipaelade tüübid: 1. Puzzle-sarja kummipaelad, 2. Marine-seeria kummipaelad, 3. Letter-seeria kummipaelad, 4. Animal-sarja kummipaelad, dinosauruste seeria kummipaelad, 5. Robotiseeria kummipaelad, 6. Farm-sarja kumm ansamblid Bändid, 7. Autosarja kummipaelad, 8. Putukate sarja kummipaelad, 9. Suviseeria kummipaelad, 10. Rannasarja kummipaelad, 11. Spordirahva sarja kummipaelad ja muud kummiribad.Hot tags:

Saada päring

Seotud tooted