Silikoonist lemmikloomatarbed

Silikoonist lemmikloomatarvikute hulka kuuluvad silikoonist lemmikloomade teeter, silikoonist lemmikloomade jalgade pesutops, silikoonist lemmikloomade mänguasjad, silikoonist lemmikloomade juuste eemaldaja, silikoonist lemmikloomade puhastamise kindad, silikoonist lemmikloomade vannipintsel jne.
Silikoonil on parem paindlikkus. Sellel on kõrge vastupidavus ja rebenemiskindlus, mistõttu pole vaja muretseda hammustamise pärast.
Kui pole kedagi, kes oleks partneriga kaasas või mängiks, peate oma lemmiklooma jaoks aja veetmiseks hankima mõned mänguasjad. Silikoonist lemmikloomade mänguasjadel on parem hammustuskindlus ja need pole katki. Lemmikloomade mänguasju saab valmistada erinevat tüüpi lemmikloomade järgi.
Enamik lemmikloomi on karvased loomad. Lemmikute lemmikloomade pesemine ilma korralike tööriistadeta on neid suplemisel keeruline. Selle põhjal kujundati Silicone Pet Bath Brush. Harjapea mitmepunktilisi muhke saab kasutada lemmiklooma suplemise ajal juuste puhastamiseks.
Osta Hiinas valmistatud Silikoonist lemmikloomatarbed ettevõttelt Guangying. Ühe Hiina Silikoonist lemmikloomatarbed tootjana on meil oma tehas ja see on nüüd laos. Kui kliendid peavad mõnda toodet kohandama, võtke meiega ühendust, saame kõigepealt pakkuda mõne tasuta proovi.